Farklı Bak Reklam Ajansı Kayseri | Hakkımızda

Hakkımızda

Biz Kimiz?

Hakkımızda

Farklı Bak Reklam Ajansı Kayseri\'de ulusal tam hizmet ajansı olma hedefiyle kurulmuştur. Bu hedef doğrultusunda tüm ulusal, yerel medya satın alına ve pazarlamanın yanı sıra Dijital ve Kreatif departmanlarını oluşturarak tam hizmet ajansı olma hedefıni gerçekleştirmiştir. Farklı Bak Reklam Ajansı alanında uzman, profesyonel ekibi ile çağdaş, yenilikçi, sektörel normları gözden kaçırmadan ve sanatsal degerleri dikkate alarak ilerlemektedir.

Dijital iletişim çözümlerimizle markaların iletişim süreçlerini çağın gereksinimlerine uygun şekilde yürütüyor: sürekli ve 360 derece iletişim için hiç durmadan üretiyoruz. Müşterilerimize kullanıcı deneyimine ve dijital trendlere önem veren web çözümleri sunuyor, içerik üretimi sürekli devam eden ve mecralara göre özelleşen sosyal medya hizmetleri veriyor, e-mail pazarlama ya da dijital proje yönetimi gibi ihtiyaçlarında yenilikçi fikirlerimizle markalarına deger katıyoruz.

İletişim alanında hizmet verdiğimiz mecra ne olursa olsun müşterilerimizi ve onların markalarını en iyi şekilde temsil ediyor: büyütüyor ve etkili kriz yönetimi stratejilerimizle pazardaki olası tehditlere karşı koruyoruz.